Cami Halısı Konya

Konya da cami halısı nereden alınır

29.11.2020

Cami Halısı Konya Nedir?

     Cami Halısı Konya,  Konya da ki camiler için en özenle üretilen cami halılarıdır, camilerin temiz , namaz kılınabilir olması gereklidir ve cami tabanı halıyla kaplanmalıdır. Namaz kılınırken el, diz ve baş yere temas eder, Bundan dolayıdır ki camilerde kullanılan halıların duvardan duvar halı olması ve kaliteli iplik ve yanmaz halıdan üretilmiş olması gerekir. Bu yüzden cami halısı firmaları arasında güvenilir firma ile çalışılması esastır. İslam kültüründe halı vazgeçilmez eşyalardandır. Camiler, içine girildiğinde insanların içine ferahlık veren, ruhani duygular uyandıran şekilde dizayn edilmeli buna uygun döşenmelidir.
     Cami halısı Konya çeşidi alınırken, caminin mimarisine, çinilerine, ahşapla olan uyumuna duvar renklerine ve cami atmosferine uyacak motifler içermesine dikkat edilmelidir. Cami halısı için sizde HAYDİ bizi arayın müşteri temsilcimiz size yardımcı olsun

29 Kasım 2020

CAMİ HALISI ALIRKEN NELERE DİKKAT EDERİZ?

   Cami halısı üzerine çalışan firmamız Kristal Zemin aracılığı ile istediğiniz büyüklükte ve motifte halı alabilirsiniz. Kaliteli iplikten üretilen halılarımızı uzun yıllar boyunca kullanılabilirsiniz. Kristal Halı olarak cami halısı alırken nelere dikkat edilmeli sorusunun cevaplayacak olursak
  Cami halısı alırken öncelikle ; Yanmaz, Alev almaz, toz tutmaz, güve yemez, anti bakteriyel olmasına dikkat etmeliyiz, Temizliğinin kolay olması da cami halısı satın alırken bakılması gereken özellikler arasındadır.
  Müslümanların çok sık ziyaret ettiği camilerimiz, en güzel ve en kaliteli cami halıları ile donatılmalıdır. Cami halıları en kaliteli malzemeden, işinin uzmanı firmalarca üretilmelidir. Cami halısı firması olarak, isteğe göre uygun büyüklükte halı satışı yapmaktayız.

29 Kasım 2020

Cami halısı nereden alınır

Kristal halı, sektördeki uzun yıllardır deneyimi ile titizce cami halıları üretmektedir. Yılların verdiği uzmanlık ve saha tecrübesi ile camilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde biliyor ve bu noktada hizmetimizi isabetli ve zaman kaybını az noktaya indirmekteyiz
  Kristal zemin önderliğinde ki cami halısı, sektördeki ihtiyaçlardan ve müşterilerimizin beklentilerinden doğdu ve bizde en iyisini ortaya koymak için elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyoruz. Cami halısı üretmek ciddi ve sorumluluk gerektiren ,vebali büyük bir iştir. bu konudaki duruşumuzu uzun yıllardır yüzlerce referansımız ile kanıtlamış durumdayız.
cami halılarını ararken kullanacağınız bazı isimler şu şekildedir. peki bunlar nelerdir? Bunlar; cami halısı ,moskee tapijten , teppiche , tappeti moschea ,mescid halısı ,cami halıları, cami halı, cami halısı fiyatları, en uygun fiyatlarda cami halıları, cami halı kampanyaları, ucuz cami halıları şeklinde çeşitlenmiştir.
Cami ve mescit halıları için yapacağınız seçimin doğruluğundan emin olmak istiyorsanız öncelikle caminizin yada mescidin dış görünüşünü ve içindeki atmosferi kafanızda canlandırmanız gerekmektedir. Bunu düşünürken de aynı zamanda cami duvarları konusunda da düşünmelisiniz. Cami duvarınızın mevcut rengi kalacak mı? Yoksa bu renk değişecek mi? Eski renge göre veya yeni boyayacağınız cami duvarı rengine göre cami halısını, mosque carpet seçmek sizin için kesinlikle avantaj olacaktır. Desenler konusunda karar vermek için yine caminin iç ortamını düşünmeniz iyi olacaktır.
Firmamız bünyesinde pek çok farklı cami ve mescit halısı desenleri bulunmaktadır. Seccadeli modeller, lale modelleri, karanfil modelleri, papatya modelleri, yasemin modelleri, yıldız ve elmas modelleri gibi pek çok model sizin beğeninize sunulmaktadır. Üstelik bu modellerin her birini beş farklı renk seçeneği ile sunduğumuz için cami halısı konusunda kesinlikle kafanızda çok fazla model oluşturma ve onlar arasında seçim yapma şansına sahip olacaksınız. HAYDİ BİZİ ARAYIN

29 Kasım 2020

CAMİ HALISINDA FARKLI RENK VE DESENLER

 Cami halısı desenleri Konya, caminin mimarisine uygun renklerde ve desenlerde olmalıdır. Türkiye de Camiler genellikle geleneksel biçimde dizayn edilirler. Çok fazla renk cümbüşüne girmeden cemaatin dikkatini dağıtmayacak ancak huzur verecek desenlerin seçilmesi daha isabetli olur. Cami halısı özellikleri Konya için fikir almak isterseniz Kristal Zemini arayabilirsiniz
 Firmamız Caminiz için Hangi renk ve hangi desen cami halısı seçmeniz konusunda sizlere fikir verebilir, gerekli yönlendirmeleri yapabiliriz. Cami halı özellikleri, caminin duvar boyaları tavanının mimarisi ahşap özelliği, çini özelliğine göre de ayarlanabilir.
 Cami halısı özellikleri için en belirleyici olanı ise duvar ve tavanın rengidir Döşenen tabanın caminin atmosferine uygun insanlara huzur vermesi gerektiği ön planda tutulmalıdır. O nedenle çok karmaşık çok hareketli desenlerden kaçınılması huzur için uygun olacaktır.

30 Kasım 2020

CAMİ HALISI TEMİZLİĞİ NASIL OLMALIDIR ?

Cami halısı temizliği Konya camiler açısından son derece önemli bir konudur. Her gün bu cami halılarının üzerine bir çok cemaat basar ve üzerinde namaz kılındığı için her zaman temiz ve havalandırılmış olması gereklidir. Cami halısının kirli olması ne dinen neden manen kabul edilemez. Cami halısı eskimiş ise mutlaka değiştirilmesi gerekmektedir, bunun için firmamızdan destek alabilirsiniz

firmamız Kristal Zemin Cami Halısını anlayabilmek için halının üretildiği ipliğin cinsine bakmak gerekli, cami halısının kolay temizlenip temizlenmeyeceği konusunda bu iplik bize bilgi verir.

cami halı temizliği için önemli olan bir diğer faktör ise cami halısının kaliteli iplikten üretilmiş olmasıdır. Kalitesiz iplikten üretilen halılarda temizlik çok daha zor olur. Hatta ne kadar silinse de, üzerindeki kirler zor çıkar hatta çıkmaz

Cami halısı temizliği kolay olmalıdır, kolay olması içinde özellikle olabildiğince kısa tüylü halıların tercih edilmesi daha doğru olur. Bu şekilde üretilen halıların temizliği, tüyleri uzun olan halılara göre daha kolay olur. Cami halısı temizliği Konya içerisinde firmamızca üretilen halıların temizliğinin sizi yormayacağı işiniz kolay olacağı bilmeniz gereken konular arasındadır.

Hele birde Boydan boya halı döşeli olan camileri düşünün bunlar için temizlik oldukça zahmetlidir. Cami halısı temizliği Konya firmamızdan ürün satın alanlar temizliği dert etmeyeceklerdir.

Firmamızda Cami halısı desenleri Konya içindeki tüm camilere uygun ölçülerde ve desenlerde stoklu halı bulabilirsiniz Firmamızdan aldığınız hizmetten memnun kalacaksınız.

Cami halısı temizlenirken halıya zarar verecek maddeler kullanılmamalı, koku yoğun olmamalı, her gün cemaatin uğrak yeri olan camilerde mikrop olması kaçınılmazdır bunun için temizlik maddeleri de kaliteli olmalıdır. Cami halısı Konya firmamızdan alındığında kaliteli temizlik ürünleri ile temizlendiğinde uzun yıllar kullanabilirsiniz

Halının kolay temizlenmesi kadar, deseniyle ve modeliyle camiyle uyum içinde olması da önemlidir.

30 Kasım 2020

CAMİ HALISI MODEL SEÇENEKLERİ

Konya Cami halısı modelleri konusunda firmamızda yüzlerce çeşit bulabilirsiniz. Cami halısı fiyatları Aradığınız Cami halısı modelleri ni bizde kolayca bulabilirsiniz. Bazı camilerin tabanları eğimlidir yada değişik geometrik yapıdadır, bu gibi durumlarda modellerinin camilere uygun olarak üretilmesi ve ölçülerinin uydurulması gibi hizmetleri sunmaktayız

Cami halısı modelleri, camilerin içinde bulunan paravan, mihrap, çerçeve, örtüler gibi eşyalar ile uyum içinde olursa, cemaatin gözünü rahatsız etmez cami halısı modelleri Konya firmamız aracılığı ile camiye uygun olacak şekilde modelleri camiye uyacak renk ve desende halı çeşidinin daha kolay bulunmasını sağlar.

Osmanlı ve Türk motifleri camilerde kullanılan halılarda sıklıkla kullanılır. Cami halısı modelleri arasından en çok satılan modeller olan düz veya Türk motifleriyle zenginleştirilmiş modelleri tercih edilebilir. Düz halı modelleri yanında, canlı desenli halı modelleri de camiler için tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Daha öncede belirtmiş olduğumuz gibi caminin duvarlarıyla halının uyumlu olması da önemli bir dipnottur.

Osmanlı döneminde sorsanız camilerde hangi renk çok kullanılıyor diye size vereceğim ilk cevap tabi ki de Kırmızı ve yeşil gibi renkler olacaktır, Peki neden bu renkler bununda araştırılması gereken bir konu olduğu da gözden kaçırılmamalıdır. Farklı renkler kullanılarak da farklı cami halısı modelleri oluşturmak tabi ki de mümkündür

30 Kasım 2020

SAFLI CAMİ HALISI KONYA

Saflı cami halısı deyince akla ilk gelen şey cemaatin safını hemen bulmasıdır yani aynı seccadeli halılarda olduğu gibi cemaatin düzgün bir şekilde namazını kılmasını sağlar. Peki saflı cami halısı nasıl olmalıdır? Saflı cami halısını en çok büyük camiler tercih etse de, tüm camilere saflı cami halısı uygulamaktayız güzelde durmaktadır.

Saflı cami halısı Konya da desenli modeller sıklıkla kullanılır. Cemaatin safı, halıdaki belirgin çizgi desenleri ile ayrılmıştır. İstenilirse Cami halısı desenleri için safları belirten şekilleri de tercih edilebilir.

30 Kasım 2020

SECCADELİ CAMİ HALISI KONYA

Camiler ibadet edilen önemli mekanlardır. İnsanlar cemaatle birlikte namaz kılmak için camiye gelirler, İmam ve cemaatle beraber namaz kılarlar bu esnada camilerde kendinden seccade şekli içeren seccadeli cami halısı desenleri tercih edilebilir.

Seccadeli cami halısının belirlediği safların kolaylığı cemaatin işini kolaylaştırır ve kolayca secde edebilirler. Buda cemaatin bir düzen ve saf içerisinde ibadetlerini yerine getirmiş olurlar Seccadeli cami halılarında çokça Türk ve Osmanlı motifleri kullanılır. Firmamız Kristal Zemin cami halısı desenleri Konya genelinde farklı desen seçenekleriyle hizmet vermektedir.

30 Kasım 2020

GOOGLE CAMİ HALISI NASIL ÜRETİLİR?

Cami halısı nasıl üretilir sorusuna cevap verecek olursak ilk olarak boyut hesabı yapılır, caminin metrekare ölçüleri hesaplanır bunun için Firmamızdan yardım alabilirsiniz Cami halısı ölçüleri Konya içerisinde istediğiniz ölçülere uygun cami halınız size teslim edilir.

Firmamız cami halısı kaplaması yaparken Caminin her yerinin boydan boya halı ile kaplanmasını gerektiği konusunda size bilgi verecektir kolan aralarının da halı ile kaplanması yer kazanmak açısından önemlidir.

Cami halısı firmaları Konya içinde firmamız Uzun yıllardır cami halısı konusunda tecrübeleri ile Kristal Zemin güvenebileceğiniz bir firmadır. Alacağınız halının desenini ve rengini siz seçebilirsiniz. Dilediğiniz modelde ve ölçülerde cami halısı satın almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Kaliteli ipliklerle işinde uzman kişilerce üretilen halılar, caminin tabanını duvardan duvara kaplar ve cami içerisini ibadete uygun bir hale getirir. Cami halısı firmaları Konya içinde kaliteli cami halısına ulaşmanız için firmamızla iletişime geçebilirsiniz

30 Kasım 2020

GÖBEKLİ CAMİ HALISI KONYA

Göbekli cami halısında, halının ortasında bir motif vardır, kenarları ise düzdür. Camiye estetik bir görünüm verir. İbadet için camiye giren insanları güzelliğiyle etkileyen göbekli cami halıları farklı renklerde üretilebilir. Mavi, kırmızı, kahverengi gibi renkler göbekli cami halılarında tercih edilen renkler arasındadır. Cami halısı desenleri içinde en estetik duran desendir demek hiç de yanlış olmaz.

Göbekli cami halısı, camilerde tercih edilen halılar arasında en çok satılan cami halısı modelidir. Bu model, cami zeminini duvardan duvara kaplar ve halının ortasında geniş bir desen bulunur. Cami içerisinde en uyumlu modeldir. Cami halıları her dönemde değişik aşamalardan geçmiş farklı ipliklerle üretilmiştir. Geçmiş yıllarda çok daha zor üretilirken bugünlerde ise teknolojinin üst seviyelere ulaşması ile daha da kolaylaşmıştır. Buda model çeşitliliğini ve kaliteyi artırmıştır

Göbekli cami halısı her ipten olmamalı oldukça kaliteli olmalıdır. Aksi takdirde toz ve tüyden kurtulamazsınız, Tozlanan, tozunu bırakan, tüylerini bırakan halılar insan sağlığına zararlıdır. Nefes yoluyla bu tüyleri alan insanları olumsuz etkiler. Cami halılarının insan sağlığına uygun olması çok önemlidir. Ayrıca satın alacağınız bir kaliteli halıyı uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz uzun ömürlü olacağı için de size maddi kazanç sağlar.

Farklı modellerde üretilen halılar arasından caminiz için en uygun modeli seçtiğinizde cami içerisinde daha güzel bir görünüm oluşturulur. Bir örnek vermek gerekirse caminizde büyük avize olduğunu düşünün böyle bir camide kullanılan göbekli cami halısı kullanımı oldukça mantıklıdır.

Bu göbekli model, avizelerle iyi bir uyum sağlar ve göze hitap eder. Halılar arasında mutlaka fiyat farklılıkları görülür. Bu fiyat farklılıkların sebebi ise halının kalitesi ve modelidir. Halı seçimi yaparken ebetteki bütçenizi düşünerek fiyat değerlendirmesi yapmak doğru olacaktır. kaliteli halı modellerimizi birçok rakip firmaya göre daha uygun fiyat aralığında sizlere sunuyoruz. Cami halısı modellerimiz arasından sizin için uygun modeli güvenle tercih edebilir, maddi kazanç sağlayabilirsiniz.

Göbekli cami halısı, sizce neden çok beğeniliyor çünkü bu halılar özellik, fiyat, dizayn gibi nedenlerden ötürü kullanıcılar tarafından oldukça beğenilen bir modeldir. Halı üretiminde en son teknoloji ile tasarım yapıp en son teknolojik araçlarla profesyonel bir şekilde üretim yapıyoruz. cami halılarının genel özelliklerine bir göz atalım;

· Fiyatı uygundur

· Tüy bırakmaz,

· Kolaylıkla temizlenebilir.

· Yanmaz özelliklidir

· Darbe, yırtılma gibi hasarlara karşı dirençlidir.

· Uzun ömürlüdür.

· İnsan Sağlığına uygundur.

· Cami dekorasyonunu olumlu yönde etkiler.

· Halının renginde solma olmaz.

30 Kasım 2020

Kristal zemin Olarak Nelere Dikkat Ediyoruz?

Göbekli cami halısı tasarımında müşterinin isteği doğrultusunda hareket ediyoruz, en son teknolojiyi kullanarak isteklere hızlı cevap veriyoruz, halı üretirken en kaliteli ipliği kullanıyoruz, müşteriye hitap edecek ürünleri tercih ediyoruz. Cami için modellerimizi zamanın ihtiyaçlarına göre yenileyerek sektördeki öncü yerimizi koruyoruz, Fiyat listemizi müşterilerimiz yormayacak şekilde güncelliyoruz, halı modellerine göre fiyatlar değiştikçe ölçülere göre de fiyatlar değişiyor
Kristal Zemin Olarak Nasıl Çalışıyoruz?
Göbekli cami halısı üretiminde öncelikle mevcuttaki hazır bulunan modellerimizi müşteriye sunuyoruz. Müşterinin siparişe olur verdikten sonra halı üretimine başlıyoruz. Eğer stokta istenen ürünümüz var ise işlemi hemen bitiriyor ve müşteriye halıları teslim ediyoruz. Ekibimiz, siparişi adrese teslim edip aynı zamanda halıların döşeme işlemini de yapıyor. Cami zeminine yerleştirilen halılar parça parça birleştiriliyor.

Halılar ve bakımı vb bilgiler ilgili tüm detaylar müşteriye aktarılıyor. Ekibimiz, her zaman plan ve program doğrultusunda çalışıyor her sene halı modellerimizi geliştiriyor, farklı renk ve desenlerle halı üretimine devam ediyoruz. Halıda her zaman iyileştirmeler yaparak ürettiğimiz halıların kalitesini her gün arttırıyoruz.

Müşteri memnuniyetine ve güvenine önem veriyor olmamız sayesinde çalışmalarımızda Konya yer vermiyor, attığımız her adımı profesyonellikle atıyoruz. Sizler de cami halısı için firmamızla anlaşabilir, halı seçimini yapabilirsiniz.

Bazı firmalar Google de web sitesi sıralamasını yükseltmek için Google ye çok fazla yapmadıkları işleri yazmaktalar lütfen her Google cami halısı Konya yazıp karşınıza çıkan cami halısı firmalarına itibar etmeyin köklü firma olan Kristal Zeminden her daim güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

30 Kasım 2020

YÜN CAMİ HALISI KONYA

Yün doğal bir malzeme olması sebebiyle oldukça kıymetlidir. Yün cami halısı ve Yün halı sağlıklı bir halıdır ve çok güzel bir konfor sağlar. Cami halısı özellikleri araştırılırken en başta kullanılan malzemeye dikkat edilmelidir. Tatbiki aynı zamanda yün halının kalitesinin seçimi, renk seçiminden daha önemlidir.

Eğer halılar yünden yapıldıysa, bu onun doğal malzemelerden yapılmış bir halı olduğunu gösterir. Yünün sıcak tutucu özelliği olduğundan, camilerin tabanının ibadet edenleri üşütmemesini de sağlar.

Her şey ilk anki kadar güzel olmuyor elbet zaman geçtikçe her şey eskiyor ve eskiyen eşya eğer kaliteli değilse gözden düşüyor ve bizim için çöpe atılacak bir nesne oluyor, işte böyle zamanda bile atmaya kıyamayacağımız eşya olduğunu düşünmemiz için dokuma yün halı olması önemlidir


Yün halı diğer halıların hepsine göre orijinalliğini uzun yıllar boyunca koruyabilir. Hacim ve esnekliği sayesinde yüksek basınç ve yoğun yaya trafiğine uzun yıllar direnir.

Bilim adamları yün halıyı şu şekilde tarif etmekteler

Bilim adamları araştırmalar sonucu her bir yün tel ve elyafının üç boyutlu sarmal kıvrımdan oluştuğunu ve bunların her birinin minyatür yay görevi gördüğünü belirtmiştir. Bu yaylar her bir elyafa elastikiyet kazandırırken, mobilya ve basışla meydana gelen farklı şiddetlerdeki basıncın geri tepmesini sağlar. Uygulanan basınç kalktığında ise orijinal haline geri döner. Bu doğal yapısı yün halıyı alternatiflerinden bir adım öne çıkarır.


Yün doğal durumu nedeniyle lekelere karşı dirençlidir. Çünkü her bir elyaf, tampon görevi görerek suyun yün elyafın yüzeyine nüfus etmesini önleyen bir zarla kaplıdır. Bu zar aynı zamanda yün halıların orijinal görünümlerini uzun yıllar korumalarını sağlar


En eski yıllardan beri yün, çok kıymetli bir malzemedir. Dolayısıyla yün halılar, cami halısı fiyatları içerisinde biraz daha yüksek fiyatlıdır.

Tamamen doğal içerikli olan yün halılar insan sağlığına zarar verebilecek içerikler taşımazlar. Ayrıca yün halıların alev almama gibi bir özelliği vardır. İbadethanelerimiz olan camilerimizde güvenle kullanılabilirler.

30 Kasım 2020

AKRİLİK CAMİ HALISI KONYA

Akrilik cami halısı' nda Akrilik yün gibi doğal bir malzeme olmasa da yüne en yakın özelliklerde olan halı üretim malzemesidir. Cami halısı fiyatları Konya için gelin Google da bir araştırma yapalım emin olun ki akrilik halıların fiyatının daha uygun olduğunu göreceksiniz. Fiyatlarının yün halılara göre daha uygun olması, akrilik halıyı ön plana atmaktadır, diğer bir yanı ise doğala en yakın halıdır. Akrilik halı alerjen madde içermez ve camide ibadet eden insanları rahatsız etmez.

Araştırmalarda da görülüyor ki Cami halısı fiyatları içerisinde en uygunu akrilik halılardır. Üstelik yün halılara göre model seçeneği akrilik halılarda daha çoktur . Cami halısı Konya üreticileri akriliği de halı üretiminde sıklıkla tercih ederler.

Akrilik cami halıları modellerinin renkleri yün halı modellerine göre daha canlıdır. Üstelik kaliteli bir malzeme olmasından dolayı, halı temizliğine bağlı olarak renk solması yaşanmaz. Aksine akrilik halıların silindikçe daha da parlama gibi bir özelliği vardır. Akrilik cami halısı sektöründe de büyük oranda tercih edilir

30 Kasım 2020

CAMİ HALISI FİYATLARI KONYA

Cami halısı alacak kişiler çok şeyi merak ederler bunların en başında cami halısı fiyatları gelir. Fiyatların halının üretildiği malzemeye, cami halısı ölçüleri ve desenlerine göre değişeceği bilinmelidir. Cami halısı ölçüleri Konya içerisinde kolaylıkla alınarak daha net Konya Cami halısı fiyatları konuşulabilir. Halının ölçüleri yanında, diğer bir parametre ise metrekaresine düşen ilmek sayısı da fiyatında belirleyici bir unsurdur.

Metrekare başına düşen ilmek sayısı arttıkça halı ,daha sık ve ağır olur. Bu da halının fiyatını yükseltir. Buradan da şu sonuca varabiliriz seyrek halıdan sık halı kullanım ve temizlik açısından daha avantajlıdır fiyat olarak ise biraz daha pahalıdır

Farklı cami halısı firmaları nın farklı fiyat vermeleri çok doğaldır. Cami halılarındaki bu fiyat farklılıklarının birçok faktörün etkisiyle değiştiğini dikkate almak gerek. Cami halı fiyatları Konya için bize danışabilirsiniz

Mescit halısı m2 fiyatı bilgisini verebilmek için oraya döşenecek duvardan duvara halının cinsini bilmek, zemine sürülecek yapışkan, köşelere atılacak zımba vb şeyler mescit halısı m2 fiyatını etkiler internette doğru ve net mescit halısı m2 fiyatı öğrenmek mümkün değildir, buraya yazılan bilgiler her zaman güncel olamayabilir, mescit halısı için güncel m2 fiyatlarını müşteri temsilcimize sorabilirsiniz

Ben müşteri olsam bende bütçeme uygun bir halı almak isterim ama bu yeterlimi değil tabi ki halının kalitesinin de kullanım süresini uzatacağını da düşünmemiz lazım Kristal Zemin Firmamız aracılığı ile temin ettiğiniz halılar, birinci sınıf kalitede olup uzun yıllar kullanılabilirsiniz yırtılıp eskimeyen, temizlendiğinde rengi solmayan, halılar için kaliteden ödün vermemek gerektiğini unutmayalım

Cami halısı fiyatları Konya caminin metrekaresine göre hesaplanır. Caminizin boydan boya halıyla döşeniyor diyelim, cami metrekaresine göre halının metrekaresi belirlenir. Metrekaresi büyük olan cami halısı ölçüleri fazla olacağından, fiyatı da daha fazladır.

30 Kasım 2020

CAMİ HALISINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN NOKTALAR


CAMI HALISI ALMAK ISTIYORSUNUZ PEKI NEYE NASIL KARAR VERECEKSINIZ CAMI HALISI ALIRKEN NELERE DIKKAT EDILMELIYIZ BUNLARI SIRALAYACAK OLURSAK;
* Cami halısı fiyatları konusu, halı seçiminde önemli bir faktördür.

* Cami halısı özellikleri içinde çok iyi incelenmelidir. Farklı ipliklerden yapılmış, farklı ölçülerdeki halıların fiyatlarının da farklı olacağı göz önünde bulundurulmalıdır. Gün içindeki birçok kişinin üzerinde ibadetlerini gerçekleştireceği halıların kaliteli olmasına özen gösterilmelidir. Cami halısı Konya için firmamızın halıları en yüksek kalitede malzemeden üretilmiştir ve bizim garantimiz altındadır.

* Bütçeye göre halı seçilmesi önemli olsa da, kaliteden ödün vermemek de önemlidir. Kaliteli halıların daha uzun yıllar kullanılacağı, böylece uzun dönem düşünüldüğünde kaliteli halı almanın daha avantajlı bir iş olacağı unutulmamalıdır.

* Model seçiminde caminin diğer öğeleri incelenmeli. ortama uyumlu bir halı seçimi, ortamı bozmaz ve gözü de yormaz. Cami halısı modelleri Konya için firmamızdan yardım talep edebilirsiniz. Model çeşitlerimize inceleyebilirsiniz

* Cami halısının ölçüleri doğru bir şekilde alınmalıdır. Bunun için firmamızdan yardım alın Cami halısı firmaları bu konuda size yardımcı olabilir. Caminin iç kısmının kaç metrekare olduğu kolon mesafeleri de hesaba katılmalıdır. Cami halı Konya hizmeti veren firmamız bu konuda size yardımcı olabilir.

* Seccadeli ya da saflı desenlerdeki halı modelleri camiler için uygundur. Cemaatin saf tutmasında kolaylık sağlayan bu modeller özellikle herkes tarafından tercih edilir. Ayrıca camiye estetik bir görüntü de katılmak istendiğinde göbekli cami halısı modellerinden birini tercih edilebilirsiniz

* Firma seçimi önemlidir cami halısı firmaları içinde firmamızdan hizmet alabilirsiniz. İstediğiniz malzemeden üretilmiş, istediğiniz renk ve desendeki cami halılarına, uygun ölçülerde firmamız aracılığı ile sahip olabilirsiniz.

* Cami halıları Konya içinde en iyi seçimin firmamız olacağını düşünüyoruz halınız caminin ruhani atmosferiyle uyum içinde olur ve kaliteli yapısı sayesinde uzun yıllar boyunca eskimeden kullanılır.

30 Kasım 2020

CAMİ HALISI ÖNERİLERİ

Cami Halısı Önerilerini Bize soracak olursanız Cami halısı için ilk önerimiz akrilik yönünde olacaktır. Daha önceden de bahsettiğimiz gibi uygun fiyatlı oluşu, yüne en yakın yapıdaki malzeme olması ve zengin renk ve desen seçenekleriyle öne çıkmaktadır.

Elbette talep edilmesi halinde Cami halıları Konya hizmeti veren firmamızca yün içerikli cami halıları da önerilebilir. Yukarda da bahsettiğimiz gibi Akrilik halının temizlendikçe parlama özelliği vardır ve bu özelliği sayesinde yıllar geçse de hala yeniymiş gibi görünmeye devam eder.

Cami halısı modelleri Konya içinde en çok tercih edilen modelden söz etmek mümkün değildir. Ortak kanı vardır elbette ancak ben size biraz farklılıklardan bahsedeceğim şöyle ki Her camide farklı türde bir halı modeli kullanılabilir. Farklı desenler ve renkler caminin huzurlu havasını bozmadığı sürece kullanılabilir.

Bir çok konudan bahsettik sık olması konusuna az değindik biraz bu konuya değinecek olursak Cami halısı özellikleri Konya denince söylenmesi gereken nokta halının sık olması gerektiğidir. Seyrek halıda deformasyonlar daha çabuk görülmeye başlanır.

Özellikle camide namaz kılan insanların dizlerini ve başlarını koyduğu halı kısımları eskimeye daha müsaittir. Halının sık olması halinde bu bölgelerde dahi, kolay kolay deformasyon gözlenmez.

Cemaatin sık sık üzerinden geçtiği halıya düşen kir parçalarının derinlere inmemesi için sık halı olması daha önemlidir Halının hijyeni açısından da sık olması daha iyidir. Bu halıların temizliği de daha kolay ve etkili olur. Seyrek halılarda, temizlik sırasında halının tüylerinin arasının temizlenmesi için daha detaylı bir temizlik gerekecektir.

Cami halısı ölçüleri Konya içinde firmamız hizmet vermekte olup, ölçümlere göre uygun metrekarelerde halı temini sağlanır.

Eğer ki sizde Kaliteden ödün vermeyen Kristal zemin ile çalışmak istiyorsanız aşağıda yazılı olan kelimeleri Google yazarak bizi aratıp bulabilirsiniz
Bu yazılar Kristal web ve yayın kurulu tarafından hazırlanmıştır.
İzinsiz kullanılamaz Yayın Tarihi:30/11/2020

Cami Halı
Cami Halısı
Cami Halıları
Cami Halısı Fiyatları
Cami Halısı Firmaları
Cami Halısı Desenleri
Cami Halısı Modelleri
Cami Halısı ölçüleri
Cami Halısı temizliği
Cami Halısı özellikleri
Cami Halısı uygulamaları
Cami Halısı yıkama
Cami Halısı temizlik
Cami Halı Konya
Cami Halısı Konya
Cami Halıları Konya
Cami Halısı Fiyatları Konya
Cami Halısı Firmaları Konya
Cami Halısı Desenleri Konya
Cami Halısı Modelleri Konya
Cami Halısı ölçüleri Konya
Cami Halısı temizliği Konya
Cami Halısı özellikleri Konya
Cami Halısı uygulamaları Konya
Cami Halısı yıkama Konya
Cami Halısı temizlik Konya
Konya Cami Halı
Konya Cami Halısı
Konya Cami Halıları
Konya Cami Halısı Fiyatları
Konya Cami Halısı Firmaları
Konya Cami Halısı Desenleri
Konya Cami Halısı Modelleri
Konya Cami Halısı ölçüleri
Konya Cami Halısı temizliği
Konya Cami Halısı özellikleri
Konya Cami Halısı uygulamaları
Konya Cami Halısı yıkama
Konya Cami Halısı temizlik